Projekt manažer/ka - manažer/ka pro klíčové zákazníky
DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Osobní kontakt;Požadavky : aktivní znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v CAD aplikacích výhodou, zkušenosti s řízením projektů a zakázek a jejich koordinace, technická představivost, orientace v projektové dokumentaci, spolupráce s architektem, odpovědnost za plnění termínů, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost, časová fexibilita, kultivované vystupování, aktivní řidič skupiny "B" - ochota cestovat.

Mzda : smluvní - finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, orientovaný na provize ze zakázek.

Pracovní doba : dohodouVýhody : zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení a firemní benefity, pracovní poměr na plný úvazek, místo výkonu práce v Šumperku, dotované závodní stravování, příspěvky na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku.

Kontakt : osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14 : 00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost