Práce Kvasiny: skladník/řidič VZV
Manuvia
Kvasiny, Královéhradecký kraj, CZ
před 2 dny

Jste manuálně zručný a je na Vás spolehnutí? Chcete si vydělat 20 113 Kč a získat další benefity a příplatky? Pracujte jako skladník s vysokozdvižným vozíkem pro významnou společnost zabývající se výrobou a montáží automobilových sedaček.

Hledáme šikovné uchazeče na hlavní pracovní poměr do třísměnného provozu, který s námi zdokonalí svět auto-moto. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce :

  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • manipulace s materiálem
  • Výhody pro zaměstnance :

  • mzda 20 113 Kč
  • ubytování zdarma
  • doprava svozovým autobusem zdarma
  • výkonnostní bonusy
  • příplatky podle zákoníku práce
  • bezplatná lékařská prohlídka
  • Požadavky :

  • platné doklady na vzv
  • praxe na vzv alespoň 1 rok
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké .

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.