Seřizovač / Garant procesu
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Český Krumlov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Vaše náplň práce : / zajímavá a různorodá práce při seřizování zcela unikátních strojů a linek / návrhy na udržování a zlepšování stability strojů, linek a výrobních procesů - návrhy řešení / provádění zkoušek, testů a výroba vzorků / týmová spolupráce s kolegy na různých projektech týkající se výroby / dosahování požadovaného stupně kvality výrobkůVáš profil : / technické myšlení a manuální zručnost / předchozí zkušenosti se seřizováním strojů nebo linek / dovednost číst v technické dokumentaci / vzdělání technického směru - výhodou / Ochota pracovat v třísměnném provozu / aktivní, samostatná, spolehlivá, odpovědná povahaNaše nabídka : / stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, která stále roste a nabízí nové výzvy / mzda odpovídající Vašim zkušenostem a výsledkům / možnost podílet se na výrobě komponent nové generace Gen24 / výkon klíčové pozice v přátelském a dobře fungujícím týmu / nástup možný ihned / odborné zaučení a rozvoj / dotované závodní stravování / dovolená 5 týdnů / příspěvek na penzijní připojištění / 13.

a 14. plat, peněžní poukázky, věrnostní bonusy, odměny při významných životních událostech, odměny za mimořádný výkon. Chcete se stát součástí nadšeného týmu a připravit se s námi ke skoku do úspěšnébudoucnosti?

Potom se těšíme na Váš životopis.Kontakt : volejte Po-Pá od 7 : 00 do 15 : 30 h Šauerová Šárka, Jarošová Marcela, tel. : 380 705 116e-mail : sauerova.

sarka fronius.com, jarosova.marcela fronius.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost