GRAFICI - OBSLUHA DIGITÁLNÍ TISKÁRNY NA TEXTIL
2P SERVIS s.r.o.
Sušice, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro 2P SERVIS s.r.o. .

Grafici a výtvarníci v multimédiích :

POŽADUJEME : SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost práce na PC v programu Photoshop, CorelDraw apod., pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, samostatnost

VÝHODOU : znalost práce na podobné pozici

NÁPLŇ PRÁCE : grafické práce, úprava obrázků, textů a log, obsluha digitální tiskárny, příprava a potisk textilu, vyhledávání příležitostí využití potisku, komunikace se zákazníky a s ostatními odděleními firmy

NABÍZÍME : práce v malém příjemném kolektivu, možnost profesního i mzdového růstu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zkráceného úvazku, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny

FIREMNÍ BENEFITY : příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, právní poradenství

ÚVAZEK : 6 - 8 hodin denně

MZDA : nástupní 17 970 Kč při plném úvazku + odměny + benefity - možnost růstu

KONTAKT : Ilona Matějčková 7363 133 146 (volat 8 : 00 - 12 : 00), personalni 2pservis.cz

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)