Vychovatelé
Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb
Kamýk nad Vltavou, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Kamýk nad Vltavou 140, Kamýk nad Vltavou, 26263
  • Přidáno : 21.12.2018
  • Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami :

    Náplň práce :

  • péče a podpora klientům s mentálním i kombinovaným postižením, nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů, rozvíjení jejich zájmové činnosti s využitím specificky výchovných a vzdělávacích metod na základě znalostí speciální pedagogiky, výchovná, vzdělávací a aktivizační činnost v týdenním stacionáři, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím, vedení pedagogické dokumentace, individuální výchovné plány, plány výchovné činnosti a příprava na ni, spolupráce s odbornými pracovišti (např.
  • SPC, vzdělávacími zařízeními)

    Požadavky :

  • dokončené VŠ vzdělání (státní zkouška ze speciální pedagogiky), aktivní řidič - sk. B podmínkou, uživatelská znalost práce s PC, dobré komunikační dovednosti, samostatná a aktivní osobnost, flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením
  • Nabízíme :

    Místo výkonu práce Kamýk nad Vltavou), nástup dle dohody (ideálně od 1.2.2019), pracovní poměr na dobu určitou - zástup za MD, plat odpovídající nařízení vlády 564 / 2006 Sb.

    o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosažené praxe a pracovních výsledků).

    Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte do 15.2 : 2019 na email : personalni domov-nalzovice.cz. Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat : 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj.

    uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).

    Zaměstnanecké výhody : podnikové stravování

    Nástup : od 1.2.2019 do 31.1.2021. Mzda : 20 530,- až 23 600,- Kč

    Kontakt : Mottlová Lenka Mgr., tel. : 318 864 122 (po-pá 8 : 00 - 15 : 00 hod.), e-mail : vyberko domov-nalzovice.cz, i osobně (v místě sídla organizace - Nalžovice 14)

    Místo výkonu práce : Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, Kamýk nad Vltavou č.p. 140, 262 63 Kamýk nad Vltavou

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 20 530 23 600 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.