POJIŠŤOVACÍ PORADCE/-KYNĚ
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Litvínov
před 4 dny
source : Hitprace

POJIŠŤOVACÍ PORADCE / -KYNĚNÁPLŇ PRÁCE : Ctíme kvalitní práci v rámci servisu a prodeje a hledáme posily pro péči o naše klienty.

Spokojenost klientů začíná u spokojenosti zaměstnanců. Co na Vás čeká : opravdu velmi pohodová atmosféra, přátelský, vstřícný a stabilní kolektiv.

Finanční podpora v adaptaci 127tis.+ provize + základní plat. Zkoušky dle zákona a veškeré vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon, platební terminál, digitální podpis.

Předání naší klientely do péče. Možnost kariérního růstu. Neomezená oblast působení. Co očekáváme my od Vás : vstřícnou komunikaci s klienty, umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, ŘP sk.

B, chtít se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti jsou vítány, nikoliv však podmínkou. Zaměstnanecké výhody : Dovolená 5 týdnů, 3 dny free day, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora, Benefity program pro volný čas a zdraví, týmové relaxační akceHLÁSIT SE : Pistorová Iveta, tel.

733 782 221, volat od 9 : 00 do 16 : 00 hod., e-mail : ipistorova koop.cz - vždy zaslat životopis (k projednání doporučenky domluvit se telefonicky schůzku + zaslat životopis, na základě životopisu dostane každý uchazeč mailem termín ústního pohovoru - v případě shody bude dále pozván na výběrové řízení)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost