Dentsu (Amplifi) - Junior Media Buyer
Dentsu Czech Republic
Praha, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle
 • Hledáš analytickou práci v marketingu, rád si hraješ s prezentacemi a baví Tě komunikace?Pozice Junior Media Buyer je skvělý odrazový můstek, jak se dostat do tajů a krás mediální agentury.
 • Pochopíš fungování nejen systémů, ale i celé agentury. Jedinečná příležitost, jak se stát specialistou na televizní a radiové plánování.

  Tvoje náplň práce : Tvorba televizních a radiových kampaní od A do Z pro kienty agentury, od objednávky až po fakturu (na měsíční bázi ->

  repetitivní práce)* Práce s Excelem (tabulky, grafy), PowerPointem (prezentace) a nákupními a plánovacími softwary

 • Příprava strategických mediálních plánů, monitoringu a reportů* Komunikace s našimi kolegy z klientského servisu a s televizními i radiovými dodavateli Bez čeho se u nás neobejdeš : Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly* Dobrá znalost Excelu (znalost kontigenčních tabulek výhodou - pomůže Ti v rámci TV softwaru, se kterým budeš pracovat)* Alespoň základní zkušenost s přípravou prezentací - budeš připravovat prezentace s TV tématikou pro náš klientský servis* Trpělivost a pečlivost - některé požadavky mohou být na poslední chvíli, proto je potřeba být trpělivý směrem k našim kolegům a pečlivý k tomu, že i když je zadání na poslední chvíli, uděláš ho pečlivě, tak jako kdybys na to měl dostatek času* Týmovost - na solitéry si u nás v agentuře nepotrpíme* Samostatnost, zodpovědnost - ačkoli na zaučení nebudeš sám, bude fajn, pokud si věci převezmeš tak, abys byl co nejdříve samostný a náležitě zodpovědný k plnění úkolů* Dodržování deadlinů* Postačí nám základy angličtiny - ale měl bys být otevřený se učit, jsme součástí korporátu a také některé prezentace / reporty je potřeba připravit právě v angličtině Co u nás získáš : Podpora profesního a osobního růstu* Neformální a přátelské prostředí* Nahlédnutí do fungování celé agentury Dentsu CZ* Interní / Externí školení a workshopy* Jóga v našem dentsu gymu a jiné sportovní aktivity např teambuildingy (#dentsunavodě;
 • sportovní teambuildingy,..)* Multisport karta, stravenky, salary swap* 25 dní dovolené a dovolená navíc* Notebook, telefon* Dog friendly office* Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.

  cz* Péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy* Náležitá odměna za tvou práciZaujala Tě pozice ? Přidej nejen svůj životopis, ale také pár vět o sobě .Budeme se těšit na setkání.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost