PRACOVNICE/K ÚKLIDU - Pražský hrad
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 16 hodinami
source : Hitprace

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE / K ÚKLIDU.

Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Úklid kanceláří, společných prostor, toalet a kuchyňky
  • CO POŽADUJEME?

  • Samostatnost a spolehlivost
  • CO NABÍZÍME?

  • 120 Kč / hodinu
  • Pracovní dobu 3,5 hodiny / den Pondělí - pátek (5 : 30 - 9 : 00)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPP, DPČ
  • Práce je vhodná i pro OZP, důchodce, MD a absolventy
  • Místo výkonu práce : Pražský hrad
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.