HLAVNÍ ÚČETNÍ
AC Jobs, s.r.o.
Středočeský kraj
před 4 dny
source : Hitprace

Jste zkušená / ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší účtárny?

Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes!Tradiční výrobní společnost hledá zkušené kandidáty na pozici : HLAVNÍ ÚČETNÍ

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vedení kompletní účetní agendy
  • Účtování skladů, majetku a mezd
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Zpracování daňových přiznání
  • Komunikace s úřady
  • Spolupráce s daňovým poradcem
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Zkušenosti se zpracováním účetnictví ve výrobním závodě
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni - pravidelná komunikace se zahraničím
  • Znalost účetních standardů a příslušných zákonů
  • Zkušnosti s konsolidací výhodou
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • CO NABÍZÍME?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pravidelné prémie dle výsledků společnosti
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Příspěvky na životní pojištění
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Zvýhodněné ceny na firemní produkty
  • Místo výkonu práce : oblast Praha - západ
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.