Obchodní zástupce
ARTWELD s.r.o.
Kladno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání s maturitou, nejlépe technického zaměření.Praxi v obchodu se zbožím technického charakteru.

Anglický jazyk výhodou.Uživatelská práce na PC - MS Office (Word, Excel).Řidičský průkaz B - aktivní řidič, ochotu cestovat.

Příjemné obchodní vystupování.Přátelská povaha, loajalita, spolehlivost a samostatnost.Popis pracovního místa : Denní komunikace s klienty, poskytování zákazníkům poradenství a poprodejní podpory.

Akviziční činnost - vyhledávání a získávání nových zákazníků.Vytváření nabídky pro zákazníky a kontrola, zda zákazník nabídku obdržel a zda je s ní spokojený.

Nutnost cestování, navštívení několika zákazníků denně, v případě potřeby podílení se na závozech zákazníkovi.Nabízíme : - Zaměstnanecké benefity : stravenky, 4x sick days.

 • Vitamínové balíčky.- Možnost odborného vzdělávání.- Firemní a životní jubilea.- Teambuildingové pravidelné akce.Podrobnější informace k této pozici Vám poskytne : Martina Šolcová, personální manažer, t.
 • č. : 722 077 133, email : martina.solcova artweld.cz.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost