Všeobecná/ý účetní - vhodné i pro OZZ/OZP
Czech Small Arms, s.r.o.
Jablůnka, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

VŠEOBECNÁ / Ý ÚČETNÍ - VHODNÉ I PRO OZZ / OZPPOŽADUJEME : Znalost účetnictví, uživatelské ovládání Word, Excel. Zkušenosti s informačními systémy např.

ABRA, HELIOS aj. (není podmínkou). Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, praxe výhodou.NÁPLŇ PRÁCE : Účtování tuzemských a zahraničních faktur.

Vedení a účtování pokladny. Párování plateb z bankovních výpisů. Zpracování DPH. Komunikace s oddělením zásobování a obchodu.

NABÍZÍME : Práce v menším kolektivu do 25 zaměstnanců. Zaučení do informačního systému společnosti a jejich postupů. Zajištění školení v oblasti účetnictví a s ní souvisejících předpisů.

Pracovní doba 7,5hod / den, jednosměnný provoz. Dobré platové podmínky.PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Skřídlovská Renata, tel.

737 926 067, nebo emailem : renata.skridlovska csa.co.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost