Práce v moderní výrobě - volné víkendy #QNScq
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Chlumec nad Cidlinou
před 1 dnem
source : JenPráce.cz

Náplň práce :

  • Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará?
  • Pak se nám ozvěte! Hledáme samostatné a manuálně zručné kolegy do moderní tiskárny na obsluhu tiskařského stroje.
  • Nabízíme :

  • Jistotu zaměstnání a férový přístup
  • Čisté pracovní prostředí v moderním závodě
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Příspěvek na kulturu / sport prům. 1000 Kč / měsíčně
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění nad 20 km
  • 5 týdnů dovolené
  • Požadujeme :

  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Uživatelská znalost PC
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.