OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY 23.500KČ
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Máte zájem o práci v moderní, klimatizované výrobní společnosti v Brně? Nemáte zkušenosti, ale máte chuť do práce? Tak nás kontaktujte!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vkládaní, vykládání výrobků ze stroje a následná kontrola (měřením i vizuální)
  • Obsluha stroje, doplňování potřebného materiálu
  • Základní nastavení stroje
  • Třísměnný provoz bez víkendů
  • CO POŽADUJEME?

  • Chuť do práce
  • Nebát se obsluhovat jednodušší stroje
  • Základní znalost MS Word a Excel
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipassy, životní pojištění
  • Nadstandardně proplácené noční směny a přesčasy
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Čistou, moderní, klimatizovanou výrobu
  • Kurzy angličtiny / němčiny zdarma
  • Místo výkonu práce : Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.