ELEKTROMONTÉR
ELTODO a.s.
Praha-Troja, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : Bébrová Dana, Jan Týn, e-mail : použijte odpovědní formulář (nejdříve zaslat CV na e-mail) Elektromontér u nás provádí elektro práce na zakázkách po celé ČR, tzn.

vizuální kontrola položených kabelů a jejich měření, zapojování a oživení elektro zařízení dle technické dokumentace atd.

Na danou pozici potřebujete elektro vzdělání. Zaměstnanecké výhody : oZázemí stabilní české společnosti se zakázkami min.

na dalších 5 let. oK základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady). oPodporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,.

 • oMožnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů. oDále budete moci využít další firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené + 2 sick days), příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost