Operátor/ka výroby vzduchotechnického potrubí
RS agentura práce s.r.o.
Praha-Zličín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do našeho týmu hledáme operátory výroby vzduchotechniky v Praze. Vhodné pro ženy, muže i páry. ️Výroba vzduchotechnických systému za pomoci poloautomatické linky ️Obsluha výrobního stroje, kompletace a kontrola výrobků v souladu s technologickými postupy ️Jedná se o práci na 3 směny (ranní, odpolední, noční) ️Místo výkonu práce : Praha 6-Ruzyně.

Pozn. Firemní autobus z metra Zličín nebo z Kladna, dobrá dostupnost i z metra Nemocnice MotolPožadujeme : ️Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni ️Dobrá pracovní morálka, dobrý zrak ️Zkušenost s výrobouNabízíme : ️Nadstandardní mzdu od 160 korun čistého na hodinu ️Výkonnostní bonus až 8 tisíc korun měsíčně ️25 dní dovolené ️Stabilní zaměstnání na plný úvazek ️Pohodlné ubytování v Praze Kladně ️Pracovní oděvy, obuv a další ochranné pracovní prostředky ️Vstupní lékařskou prohlídku ️Získáte týdenní zálohy ve výši 2 tisíce korun ️Dobrovolnou práce přesčas ️Každodenní péči naši koordinátorky ️Oběd ve firemní jídelně za 31 Kč ️Nástup ihnedVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost