PROJEKTANTDESIGNR vhodn i pro absolventy V
job-net.cz
Brno, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Již skoro 30 let patříme k předním dodavatelům komerčních interiérů.Tvoříme interiéry, ve kterých se lidé cítí opravdu dobře.

Rozšiřte náš tým na pozici Designér / projekatnt.Stanete se součástí stabilní české společnosti, která se v současnosti může pyšnit nejmodernějšími prodejními prostory v Brně.

Jak vypadá práce na této pozici?Vaším úkolem bude : návrhy interiérů,vizualizace,projektování interiérů,spolupráce s obchodním oddělením na dané zakázce.

Co Vám můžeme nabídnout?S čím můžete počítat : se samostatnou a různorodou tvůrčí prací,s mnoha příležitostmi k seberealizaci a rozvoji,se stabilním zázemím vážené společnosti,s odpovídajícím finančním ohodnocením (fix + odměny),s firemními bonusy, pracovní smlouvou na dobu neurčitou.

Proč vám u nás bude dobře? budete pracovat ve stabilní rodinné firmě s více než 25letou tradicí, která stále roste,budete se podílet na tvorbě prvotřídních interiérů,nabídneme vám řadu zajímavých benefitů.

Co byste měli splňovat?Požadavky : SŠ vzdělání + praxe v oboru nebo absolvent VŠ vzdělání (architektura; nábytkářství)znalost programu Auto CAD, renderovacích programů, zkušenost s vizualizacemi atp.

pracovní zkušenost v oboru velkou výhodou,cit a talent pro design. Reagovat na nabídkuZÍSKEJ REFERENČNÍ BONUS - 5.000,- KčDoporučte nám spolehlivého známého / známou na některou z našich pozic.

 • Pomůžete jim najít kvalitní práci a zároveň Vás po jejich zapracování odměníme finančním bonusem!HLEDÁME : SkladníkObchodně technický zástupce (strojírenství)Specialista zákaznického oddělení AJ a NJ;
 • Aj a IJStačí nám poslat obratem kontakt na Vašeho známého a my vše už zařídíme. Po jejich nástupu Vás budeme průbežně kontaktovat a následně po zapracování zašleme / předáme peníze.

  Sdělené informace neposkytujeme, nepředáváme třetím stranám"Doporučit známého

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost