Zákaznická podpora hledá svého apoštola.
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 6 dny
source : Hitprace

Pro mezinárodní společnost hledáme akčního člověka, který se nebojí zákaznické podpory a domluví se nejen anglicky, ale i dalšími jazyky.

Chceš denně využívat své jazykové znalosti, šplhat po kariérním žebříčku stále výš a být v dobře naladěné partě lidí. Pojď tedy za námi.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

 • Budeš řešit, zákazníky, kteří se ozvou kvůli chybové jednotce. Řeší se výměna, problém s logistikou, oprava, takže budeš komunikovat i s dalšími odděleními.
 • Většina komunikace jde přes e-maily. Interní komunikace je nejčastěji s techniky v Brně a Nizozemí přes Outlook. Komunikace se zákazníky je přes speciální aplikace opět pomocí e-mailu nebo telefonu.

  Každý případ je vedený v interním portálu, kam doplníš chybějící informace a pošleš dál. Občas je třeba ujasnit si detaily se zákazníkem a zkontaktovat jej.

  CO POŽADUJEME?

 • Potřebujeme zkušeného lingvistu, protože naše produkty využívají zákazníci po celém světě. Angličtina je tedy nutností a k tomu alespoň jeden jazyk navíc z následujícího výběru : francouzština, španělština, italština, ruština, turečtina, polština, němčina, holandština.
 • Hledáme i někoho, kdo by chtěl v tomhle poli růst a pomoct nám dlouhodobě s udržením kvalitní podpory pro naše zákazníky.

  CO NABÍZÍME?

 • Máme u nás 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní či životní pojištění. Multisport kartu abyste byli fit a příspěvek na stravování abyste si mohli dát co chcete.
 • Jazykové kurzy, a ještě mnoho dalších benefitů, které tu na tebe čekají.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost