sociální pracovník/ce
Centrum seniorů Mělník
Mělník, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : VOŠ, VŠ vzdělání v oblasti sociální práce znalost práce na PC - Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer) řidičský průkaz skupiny B a řidičskou praxi čistý trestní rejstřík Očekáváme : znalost zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů schopnost převzít kompletní odpovědnost za svěřenou oblast aktivní a flexibilní přístup při řešení problémů organizační a komunikativní dovednosti samostatnost a rozhodnost důraznost, pečlivost a důslednost pracovní nasazení, časovou flexibilitu odolnost vůči stresu Nabízíme : práci v moderním zařízení pro seniory zajímavé platové ohodnocení účast v zajímavých projektech profesní rozvoj v oboru nástup ihned Kontakt : Centrum seniorů Mělník Fügnerova použijte odpovědní formulář Mělník použijte odpovědní formulář tel.

použijte odpovědní formulář Své nabídky s životopisem zasílejte na výše uvedené kontakty elektronicky nebo poštou do 31. 3. 2019.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost