25
EUROPOSTERS, s. r. o.
Benešov, CZ
před 1 dnem
source : jobs4it

InformaceHledáš perspektivní práci v mezinárodním eshopu? Jsi nadšený, zapálený a pečlivý? Líbí se ti naše produkty a chtěl bys přispět k jejich propagaci?

Pak hledáme právě tebe!Posters je největším online prodejcem plakátů, obrazů a bytových dekorací. Schováváme se za merchandise Star Wars, Game of Thrones, filmové i hudební novinky.

Tiskneme opravdu velké fotky všech designů i významných děl světových umělců, vyrábíme tapety, obrazy na plátně a spoustu dalšího!Co bys u nás člověče dělal?

pracoval s objednávkami zákazníků z celé EU a zadával do tisku či výroby konkrétní produkty, které si zákazník objednalspolupracoval s ostatními členy teamu na zalistování a prezentaci produktů na našich stránkáchnaučil se mnoho nového a podílel se na vývoji eshopu společně s naším mladým teamemCo od vás očekávámeKoho k sobě hledáme?

Zapáleného člověka, který je ochotný se učit, být samostatný a pečlivý.Pokud alespoň minimálně ovládáš Adobe Photoshop nebo Illustrator, super! Pokud ne, rádi tě zaučíme.

Vše záleží na tvém přístupu.Protože jsme mezinárodní eshop, určitě budeš muset oprášit angličtinu.Už jsi dříve pracoval v nějakém ERP / skladovém / účetním systému?

O to rychleji zapadneš do našeho teamu, ale i tak tě zaškolíme.Co vám nabízímePráce na full-time, HPP, ŽL. Rádi tě budeme mít u sebe v kanclu, ale občasný homeoffice není problém.

Stůl máš připravený v prosvětlených kancelářích v Mrači u Benešova. Vlak a autobus sem ve špičce jezdí každou půl hodinku.

Budeš v přátelském týmu cca 8 lidí.O naše lidi se umíme postarat, takže tu máme několik benefitů vč. neomezeného přísunu tekutin.

Dostaneš vlastní pracovní stůl s PC.Každý dostává vlastní hrneček a zápisník s motivem dle vlastního výběru z našeho webu.

Celý rok si můžete nakupovat zboží s výraznou slevou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost