Manažer poprodejních služeb
Kariéra s.r.o.
Praha
před 1 minutou
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou společnost v Praze, působící v oboru prodeje a servisu technologického vybavení autoservisů, STK a výrobců motorových / kolejových vozidel, hledáme vhodného zájemce o pozici

Manažer poprodejních služeb.

Podstata pracovní náplně

Vedení, řízení, plánování a organizace všech činnosti 4-členného servisního oddělení

Hlavní úkoly a odpovědnosti

  • řízení, plánování, koordinace a organizace všech činností servisního oddělení (CRM)
  • project management (stavebně technologická připravenost a dozor, montáž, školení, údržba, kalibrace, opravy, školení)
  • technická péče o zahraniční dodavatelské kontakty (objednávky ND / příslušenství, reklamace, hotline)
  • kontrola provozní servisní dokumentace (zakázkové listy, protokoly o údržbě, kalibrační listy, checklisty aj.)
  • vypracovávání nabídek servisního charakteru
  • předávání informací o potřebách zákazníka obchodnímu oddělení k dalšímu zpracování
  • nákup, evidence a správa dodatkového příslušenství / náhradních dílů / servisního majetku firmy
  • péče o technickou servisní dokumentaci (montážní / instalační / kalibrační návody, servisní seznamy aj.)
  • tvorba / evidence osnov zákaznických školení a dokumentů typu Servis
  • zajišťování odborných činností metrologického střediska a s tím spojeného přístrojového vybavení
  • zajištění kvality a vylepšování servisního zázemí a poprodejních služeb
  • inženýrsko-kontrolní činnost před a během stavební realizace projektů u zákazníka
  • Kvalifikační požadavky :

  • SŠ v oboru strojní / dopravní / elektro - v oboru praxe min. 10 let
  • vedení menšího kolektivu zaměstnanců min. 5 let praxe
  • aktivní jazykové znalosti AJ nebo NJ
  • uživatelské znalosti PC MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • ŘP skup. B, praxe 5 let
  • velmi dobré řídící a organizační schopnost
  • schopnost koordinace více činností současně
  • dynamičnost, přesvědčivost, operativnost, iniciativa
  • ochota k odbornému / profesnímu růstu
  • schopnost učit se novému, kreativita
  • loajalita, bezúhonnost
  • Nabízíme :

  • zajímavou činnost v perspektivním oboru ve firmě s pevným postavením na trhu
  • doškolovací kursy - interní a externí
  • technické vybavení potřebné k výkonu funkce (PC, mobil, služební vozidlo)
  • nadstandardní ohodnocení (výkonnostní prémie / bonusy)
  • Termín nástupu : dohodou

    Místo výkonu práce : Praha 10

    Pokud Vás nabídka zaujala zašlete aktuální životopis na email : kariera06 karierasro.cz a uveďte značku 16088 / MPS / KOL.

    Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

    101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

    12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.