Práce i bez praxe pro každého -až 29.000 Kč/m+13.plat #Rayyv
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Most
před 5 dny
source : JenPráce.cz

Náplň práce :

  • Do úspěšné společnosti na Žatecku (svozy na všechny směny jsou z okolních měst zajištěny) hledáme šikovné muže a ženy na různé pozice ve výrobě.
  • Nabízíme stabilní zaměstnání, zajímavou měsíční mzdu, příplatky a bonusy i příspěvek na dopravu. Hledáte práci hned po škole nebo jste pracovali v jiném oboru?

    Nemáte praxi? NEVADÍ! Rádi Vás zaškolíme!

    Jaká bude Vaše náplň práce :

  • kompletace výrobků a jejich balení
  • vizuální kontrola kvality výrobků
  • obsluha strojů a výrobních linek manipulace s výrobky
  • Nabízíme :

  • mzdu až 29.000 Kč / měsíc
  • příspěvek na dopravu, svozy z okolí zajištěny
  • nadstandardní příplatky
  • dovolená navíc
  • 13. plat
  • strava na pracovišti zdarma
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání
  • pravidelný výplatní termín
  • případě potřeby možnost pravidelných záloh
  • jistotu stabilního příjmu
  • Požadujeme :

  • ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (8 hodinové a 12 hodinové směny dle výrobního kalendáře)
  • chuť do práce a zaškolení
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.