Automechanici
AUTOKLEVER spol. s r.o.
Nový Jičín, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

z : 31.7.2019 a : 26.11.2019Jako náš servisní technik budete mít především za úkol provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků.

Neméně důležitá je také vaše diagnostická úloha při problémech vozidel a schopnost dobře poradit zákazníkům a konzultovat s nimi případné problémy.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME : - SŠ / SOU s dopravním / technickým zaměřením- servisní praxi a skvělé technické znalosti- znalost práce na PC- řidičský průkaz sk.

B- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa- spolehlivost a zodpovědnost- trestní bezúhonnostCO VÁS ČEKÁ U NÁS : - práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu - zázemí moderní, prosperující společnosti- osobní rozvoj a další vzdělávání- odpovídající platové ohodnocení a benefityPoslat životopis : použijte odpovědní formulářZaměstnanecké výhody : Bonusy / prémie, Sleva na firemní výrobky / služby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školeníKontakt : Marie Košíková, telefonicky v pracovní dny Po - Pá od 8 : 00 - 16 : 00 hod.

na č. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost