DISPONENT / DISPONENTKA POZEMNÍ PŘEPRAVY
FEE Transport s.r.o.
Jičín, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

DISPONENT / -KA VE SPEDIČNÍ LOGISTICEMáte praxi v logistice, nebo jste šikovný disponent / ka? Takové vždy hledáme. A navíc umíme i velmi dobře ocenit.

Pro nás je nejdůležitější perfektní služba zákazníkovi. Proto potřebujeme kreativní a šikovné lidi, kteří si dovedou vždy rychle poradit.

Budete u nás řešit standardní i nestandardní situace a dostanete příležitost ukázat, co ve vás je. Nuda je to poslední, co by vás tu čekalo.

A pokud máte velké ambice, rádi vám pomůžeme stoupat na vyšší pozice.Mimochodem, pokud máte dlouhou praxi, uděláme vám skvělou nabídku na míru.

Šikovní lidé si u nás vydělají nadstandartní peníze.- Požadujeme : chuť pracovat, energičnost,spolehlivost, loajálnost, komunikační dovednosti, 1 rok praxe v oboru výhodou,obecná znalost zeměpisu,Aj nebo polština na komunikativní úrovni- Benefity : příspěvek na stravování, 13.

plat, 14. plat, firemní akce, věrnostní prémie, příspěvek na dovolenou,možnost manažerského růstu, realizujeme vzdělávání zaměstnanců, káva a ovoce na pracovišti každý den zdarma, akce pro zaměstnance, pěkné a příjemné pracovní prostředí, dobrá parta lidí .Pozice vhodná i pro OZP.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost