Presales Consultant - SECURITY
NTT Ltd.
Prague, Czech Republic
před 3 dny

In a constantly changing world, we work together with our people, clients and communities to enable them to fulfill their potential to do great things.

We believe that by bringing everyone together, we can solve problems using innovative technology that can create a world that is sustainable and secure.

At NTT, we encourage you to remain continuously curious, as that is what keeps you fast, flexible and relevant. No two days will be the same but that is what will help you grow and realize your full potential.

The power is in your hands to do great things. It’s time to lead the change, be the authentic you, to solve difficult challenges, to set the pace of change and to unleash your potential.

Want to be a part of our team? Working at NTT Do týmu presales konzultantů hledáme novou posilu, která bude zodpovědná za oblast IT bezpečnosti (Security) a kyberbezpečnosti.

Hlavní náplní práce bude spolupracovat s obchodním týmem a ostatními odděleními společnosti při vytváření nabídek, jejich prezentaci a obhajobě před klienty.

Mezi podpůrné činnosti patří návrh architektury, volba správné technologické platformy, volba vhodného licenčního modelu, tvorba cenových kalkulací, ověření reálnosti technických požadavků, spolupráce s dodavateli.

Řešení jsou postavena převážně na platformách společností CheckPoint, Fortinet, Cisco, F5, CyberArk, Infoblox, IBM, Flowmon, Radware, Gigamon, Proofpoint, Qualys, PaloAlto, Infoblox, a další (není nutná znalost všech technologií).

Co budeš mít dále na starosti : udržovat si a dále rozvíjet velmi dobrou technickou znalost samostatně vést obchodně technická jednání u (potenciálních) zákazníků školit obchodní tým a ostatní zaměstnance společnosti spolupracovat s dodavateli a třetími stranami Co bys měl / a umět, mít & znát : vynikající úroveň znalostí a přehled v oblasti bezpečnosti, včetně moderních trendů a směrů budoucího vývoje orientaci mezi výrobci technologií a řešení vyjednat nejlepší možné cenové a obchodní podmínky Dále se Ti bude hodit : Min 3 roky zkušeností na obdobné pozici SŠ / VŠ vzdělání Všeobecný přehled v IT prostředí AJ na komunikativní úrovni Co Ti nabízíme : Certifikace a školení Bezva atmosféru, komunitu fajn lidí a IT profesionálů Variabilní bonus Flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home-office Podporu zdraví : 3 sick days za rok, nadstandardní zdravotní péči Náhrada mzdy v plné výši při dočasné pracovní neschopnosti (max.

do 21pracovních dní) 5 týdnů dovolené Multisport kartu Stravenky v hodnotě 100 Kč Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč / měsíc Auto i pro soukromé účely Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně a další eventy Posuneme Tě dál, a ještě Tě to bude s námi bavit.

Jsme tu fajn parta What will make you a good fit for the role?

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost