Pomocný skladníci, řidiči
BoBaek Europe, s.r.o.
Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína
před 2 dny
source : Hitprace

z : 30.9.2019 Jsme firma působící v automobilovém průmyslu, jejíž hlavní náplní je výroba a prodej těsnění pro osobní automobily ponejvíce korejské výroby.

Našimi největšími odběrateli jsou firmy jako PLAKOR CZECH s.r.o., Hanwha, DSC a další. Hledáme nového člena týmu na pracovní pozici pomocný skladník a řidič, jehož hlavní pracovní povinností bude vyskladňování a naskladňování výrobních materiálů a výrobků do skladu, doprava zboží ke koncovému zákazníkovi, případně přeprava zboží mezi vlastními sklady.

Podmínkou je také řidičský průkaz B. Výhodou je alespoň základní znalost angličtiny, dále znalost řízení VZV (nejlépe s platnou licencí), případně také vazačské zkoušky.

Dále požadujeme flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a proaktivní přístup. Své životopisy v českém jazyce zasílejte v případě zájmu, prosím, na níže uvedené kontakty.

Zaměstnanecké výhody : Příspěvek na stravování, měsíční bonusyKontakt : Martina Stabravová, písemně na e-mail : info bobaekeuro.com

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost