pomocnice v domácnosti
Maonel servis s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pouze pro OZPProsíme zájemce, aby posílali životopis na mail servis maonel.cz. Pro základní informace lze volat i na telefonní číslo 605 853 444 - kontaktní osobou je Jarmila Tremlová.

Naše firma Maonel servis s.r.o. hledá pro svoji klientku pomocnici v domácnosti. Jedná se o pomoc s úklidem a hlídáním dětí - ale vše výhradně v jedné domácnosti.

našem týmu pracují výhradně OZP s různými typy postižení (včetně jednatele). V souvislosti s tím se snažíme mít mezi sebou pochopení pro své individuální potřeby a mít příjemnou atmosféru.

Pracovní poměr je na částečný úvazek (cca 15-20 hodin za týden) a měsíční mzda cca 10.000 Kč. Výše mzdy se bude odvíjet od zkušeností kandidáta na tuto pozici.

Domácnost naší klientky je v obci Zruč-Senec.Požadujeme : - samostatnost- pečlivost- spolehlivost a zodpovědnost- trestní bezúhonnost- časovou flexibilitu(!)Nabízíme : - částečný pracovní poměr- příjemný kolektiv- vstřícné jednání- možnost využívání služeb Maonel s.r.o. za zvýhodněných podmínek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost