Java Full Stack Programmer
Higher
Prague, Czech Republic
před 3 dny
source : Just Join IT

UI (regular)

Java / J2EE (regular)

JAVA FULL STACK PROGRAMMER

Higher to agencja marketingu rekrutacyjnego. Skutecznie pomagamy firmom znaleźć dopasowanych do ich DNA pracowników, sprzyjając rozwijaniu angażujących miejsc pracy.

Obecnie w imieniu naszego Partnera, lidera w branży lotniczej, poszukujemy utalentowanych technologów na stanowisko Java Full Stack Programmer.

Dołącz do interdyscyplinarnego zespołu innowatorów i projektuj przyszłość światowego lotnictwa! ️

Kogo szukamy?

  • Pracujesz w IT od ponad 2 lat
  • Masz doświadczenie w pracy z :
  • programowaniem obiektowym, aplikacjami Java / J2EE i zaawansowanymi koncepcjami ze szczególnym naciskiem na Core Java ,
  • Frameworkiem UI (HTML, CSS, Jquery, AJAX, Bootstrap, Javascript itp.), Frameworkiem JavaScript, takim jak AngularJS (AngularJS 1 z wiedzą lub doświadczeniem w korzystaniu z nowego frameworka Angular 2.
  • x / 4 i nowszych), Oracle ,

  • DBI ,
  • XML, XPATH, XSLT,
  • plikami i strukturami danych Perl (wyrażenia regularne to dobry dodatek), debugowaniem HTML , Javascript przez debuggery przeglądarki,
  • Agile (Scrum) i DevOps (ekspozycja robocza jest koniecznością),
  • Hibernate, Spring Boot, Spring Profiles, REST AP I (silna wiedza),
  • narzędziami ALM (Git, TFS, Maven, Jenkins, SonarQube)
  • Twój angielski jest minimum na poziomie B2 . Zespół zrzesza ekspertów z całego świata.
  • Czujesz ducha zespołowego, ale bierzesz też odpowiedzialność za własną pracę.
  • Jakie będą Twoje zadania?

  • Praca z Tech Stack : Pearl, ASP, Java / SpringBoot, JavaScript, XML, HTML i CSS
  • Dogłębne zrozumienie i opracowywanie rozwiązań programowych , aby spełnić wymagania użytkownika końcowego
  • Dbanie o to, aby aplikacja była zintegrowana z ogólną architekturą systemu , wykorzystując w tym celu standardowe metodologie i narzędzia cyklu życia IT
  • Opracowywanie algorytmów, modeli danych i procesów, planowanie interfejsów i pisanie dokumentów ich kontroli potrzebnych przy konstruowaniu rozwiązań o umiarkowanej złożoności
  • Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny oraz pracę w biurze (Warszawa / Gdańsk) albo zdalną . To Ty decydujesz jak będziesz pracować!
  • Wachlarz wirtualnych narzędzi i platform edukacyjnych (Digital Campus, LinkedIn Learning, Degreed, EdX, Enterprise Mentoring, Community of Excellence & Practice).
  • Tworzymy najlepsze środowisko, aby zostać wykwalifikowanym specjalistą.

  • Naukę od najlepszych ekspertów z całego świata w ramach międzynarodowych projektów, warsztatów technicznych i hackathonów.
  • W pełni płatną przerwę świąteczną od 24 grudnia do 1 stycznia , bo wiemy, że reset to reset!
  • Bezpłatny dostęp do Medicover oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Zespół, gdzie wzajemny szacunek i wsparcie to podstawa . U nas słowo partner ma prawdziwe znaczenie.
  • Bezpieczną przyszłość z Pracowniczym Programem Emerytalnym . Wpłacamy środki na Twoją prywatną emeryturę niezależną od ZUS i OFE.
  • Wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny dzięki Programowi Pomocy Pracowniczej , czyli bezpłatnym krótkoterminowym konsultacjom psychologicznym.
  • Możesz być pewien, że w naszej firmie nie będziesz sam z trudnościami.

    Dlaczego warto dołączyć do zespołu? ️

    W nowej pracy będziesz miał szansę obsługiwać jedno z największych korporacyjnych portfolio IT na świecie , które obejmuje ponad 6600 serwerów fizycznych, 23 petabajty zarządzanej pamięci masowej i każdą formę technologii obliczeniowej, jaką możesz sobie wyobrazić.

    Twoje pomysły pomogą naszym zespołom zaprojektować i stworzyć kolejną generację innowacyjnych produktów.

    Co Cię czeka? W swojej pracy będziesz mieć możliwość projektowania i produkowania symulatorów lotu, systemów wirtualnie składających samoloty i monitorujących ich jakość w 3D, aplikacji śledzących zagrożenia pogodowe oraz systemów cyberbezpieczeństwa blokujących ponad milion incydentów rocznie.

    Jako programista Java Full Stack będziesz mieć możliwość pracy nad narzędziem, które zostało zaprojektowane specjalnie w celu tworzenia systemu rozwiązywania problemów z samolotami, publikowania procedur i funkcji wyszukiwania dla klienta.

    Aplikuj i miej rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie samolotów, z których korzystają miliony osób.

    Nahlásit tuto nabídku