Zámečník/ce - brusič/ka
SENCO Příbram spol. s r.o.
Příbram, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pozice : Zámečník / ce- brusič / kaDalší požadavky : Co Vás na této pozici čeká?o broušení kovových dílůo obsluha pískovacího zařízenío zámečnické práceo jednosměnný provozOčekáváme, že budete mít : o vzdělání SOU - strojírenského směruo znalost technické dokumentace - výhodouo manuální zručnosto aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost Zam.

výhody : Získáte u nás : o Zázemí ryze české firmy (pracoviště v Příbrami).o Příjemnou firemní kulturu, u nás se lidé cítí dobře.

o váš rozvoj se postaráme.o dobré a šikovné zaměstnance nepřicházíme - nabízíme stabilizační příspěvek.o Další benefity (penzijní připojištění a Sick Day po 5 letech, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce).

 • Nástup : ihned Mzda : 140 kč / hod.Kontakt : Batelková Barbora Ing., tel. : 734 153 567, e-mail : batelkova.barbora sencopb.
 • euPrvní kontakt : osobně (7-15 h.), e-mailem nebo telefonickyMísto výkonu práce : Plynárenská 292, 261 01 PŘÍBRAM I

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost