Obchodní zástupce / svařovací technika Fronius / Brno
Fronius International GmbH
Brno, Czech Republic
před 12 dny

Máme tři divize a jednu společnou vášeň : Posouvat hranice možného. Ať už se jedná o svařovací techniku, fotovoltaiku nebo o nabíjecí techniku akumulátorů, náš cíl je jasně definován : Být inovační jedničkou.

K posilnění našeho týmu v Brně hledáme kandidáty na pozici

Vaše náplň práce :

péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí

cenotvorba, zpracovávání nabídek, cenová vyjednávání, realizace prodejů

aktivní spoluúčast na veletrzích

průzkum trhu, předávání zpětné vazby z trhu a od zákazníků

po zaškolení pomoc s konfigurací systémů při přípravě nabídek pro komplexní svařovací systémy

realizace školení pro obchodní partnery a zákazníky

koordinace studií proveditelnosti

Požadujeme :

SŠ-VŠ vzdělání, elektrotechnické zaměření výhodou

praxe v oblasti prodeje alespoň 2 roky

znalosti či zkušenosti z oblasti svařování výhodou

komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

uživatelská znalost MS Office

orientace na zákazníka, reprezentativní vystupování

empatická, pozitivní a motivovaná osobnost se schopností týmové spolupráce

ochota cestovat, chuť se dále vzdělávat

řidičský průkaz sk. B aktivní řidič

Nabízíme :

stabilní zaměstnání u prosperující společnosti s celosvětovou působností

pevná základní mzda + bonusy závislé na výsledcích

důkladné proškolení v oblasti produktů, technologií a interních procesů Fronius

pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda další benefity

automobil i k soukromému použití, notebook, mobilní telefon

Chcete se stát součástí našeho týmu a vyjít vstříc úspěšné budoucnosti? Potom se těšíme na zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a fotografie.