Referent životního prostředí
Policie ČR
Praha, CZ
před 3 dny

KŘP Karlovarského kraje, odbor specializovaných činností, místo výkonu práce Sokolov - pracovní poměr

Nabídka zaměstnání

Název zaměstnání : referent životního prostředí

Název subjektu : Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Pracovní zařazení : odbor specializovaných činností

Popis práce : komplexní koordinace postupů a zajištění služby v oboru ochrany životního prostředí krajského ředitelství, vedení odpadového hospodářství, zajištění ochrany ovzduší a ochrany vod a péče o krajinu v souladu s příslušnou legislativou

Specifikace : zodpovědnost za zajištění aktivit, postupů, dodržování a plnění podmínek platných pro státní správu zejména vyplývající ze zákona o odpadech, zákona o ovzduší a vodního zákona a případné další právní legislativy, zodpovědnost za provoz vodohospodářských zařízení v majetku krajského ředitelství, vedení provozní dokumentace a povolení správních orgánů, zajištění kompletní evidence odpadového hospodářství v souladu s legislativními požadavky, zajištění měření emisí malých a středních zdrojů znečištění ovzduší, odpovědnost za plněné úkolů vyplývajících z právních předpisů pro oblast ochrany životního prostředí, spolupráce se zástupci ostatních odborných útvarů krajského ředitelství, složek policie a ministerstva vnitra, zodpovědnost za dodržování příslušných zákonů, vyhlášek, předpisů, interních aktů řízení apod.

Požadavky : ukončené vyšší odborné vzdělání nebo bakalářské vzdělání, praxe v oboru ekologa nebo ve veřejné správě výhodou, dobrá znalost předpisů zejména v oblasti vodohospodářství a odpadového hospodářství, znalost EVI8 výhodou, bezúhonnost (doložena výpisem z Rejstříku trestů), samostatnost, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti, schopnost ústní i písemné odborné argumentace, vysoké pracovní nasazení, velmi dobrá znalost práce na PC, znalost MS Office Word, Excel, Power Point, řidičský průkaz sk. B aktivní řidič.

Pracovní úvazek : plný úvazek 40 hodin / týden (pracovní doba 7.00 15.30)

Předpokládaný nástup : ihned nebo dle dohody

doba určitá 1 rok, možnost dalšího prodloužení na dobu neurčitou

3 měsíce zkušební doba

Plat : 10. platová třída, platový tarif určen dle zákona č. 262 / 2006 Sb. a nařízení vlády č. 300 / 2019 Sb. a nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. :

 • základní plat : 21.260,- Kč až 31.240,- Kč dle započitatelné praxe
 • zvláštní příplatek : 2. 200,- Kč
 • osobní příplatek přiznán po uplynutí zkušební doby
 • Benefity : 25 dní dovolené

  5 dní indispozičního volna po uplynutí zkušební doby

  jedenkrát za dva roky příspěvek na rekreaci

  příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  příspěvek na kulturní a sportovní aktivity

  možnost pobytu v rekreačních zařízeních KŘP

  bezúročná půjčka na bytové účely

  Místo výkonu práce : Sokolov

  případě zájmu : zašlete životopis včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu alena.cepakova pcr.cz nebo doručte poštou na adresu Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, odbor specializovaných činností, Jednoty 1773, 356 01 Sokolov, k rukám Ing.

  Aleny Cepákové nejpozději do 5. 11. 2020 .

  Vaše případné dotazy zodpoví uvedená kontaktní osoba.

  Kontaktní osoby : Ing. Alena Cepáková, vedoucí odboru specializovaných činností

  tel : 974 362 710

  e-mail : alena.cepakova pcr.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost