ELEKTROSPECIALISTA - koordinace legislativ, norem - mezinárodní spolupráce
Stimul - personální poradenství
Praha-Klánovice, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Pro významnou firmu pohybující se v mezinárodním prostředí technické legislativy i v oblastech úprav pro technické společnosti v ČR, pro koordinace technické agendy, řešíme v roli výhradního zastoupení odbornou pozici : ELEKTROSPECIALISTA -

koordinace legislativ, norem - mezinárodní spolupráce Náplň práce Hlavním úkolem Vaší činnosti bude spolupráce s technickými firmami -

klienty v komerční oblasti, s vysokými školami a vývojovými institucemi, s organizacemi státu zejména v problematice posouzení výrobků, zařízení, elektropřístrojů, elektotechnické diagnostiky a měření.

Důležitou částí bude práce s technickými normami, legislativou v technickém měření. Dalšími úkoly budou : odborné práce pro různé typy schválení, povolení nové přístrojové technicky a zařízení v oblasti zdravotnický elektro přístrojů, elektroenergetických zařízení, elektroprvků pro strojírenství atd.

sledování a vyhodnocování změn v normách pro EU či další země spolupracující, prodávající svá zařízení do ČR účast ne jednáních s podobně zaměřenými firmy v zahraničí, příprava účasti na technických veletrzích atd.

řešení pro technické schválení nových zařízení školící,lektorská práce - poradenství firmám, případně odborné veřejnosti Požadujeme : VŠ vzdělání -

optimálně elektro či blízký obor znalosti v oblasti elektrotechniky, zařízení např. z oborů zdravotní technicky, elektropřístroje apod.

orientace v předpisech pro užívání, certifikaci nových zařízení, výrobků, technických norem zkušenost z testování zařízení, zkušeben apod.

 • výhodou PC znalosti - kvalitní uživatelská úroveň znalost angličtiny - schopnost spolupráce k zahraničí zájem o další rozvoj, odbornost Nabízíme : Nabízíme zázemí stabilní firmy, s odbornou pozicí na trhu.
 • Využití zkušenosti, znalostí v elektrotechnice. Firma významně podporuje odborný a jazykový rozvoj - ať již účast na mezinárodních odborných konferencích, přístup ke klíčovým informacím na úrovni ČR, EU a znalosti z dalších zemích.

  Systém benefitů např. dovolená navíc apod. Pracoviště s výbornou dostupností na metru. Vzdělání : vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost