REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO
UNEX a.s.
Dolní Sukolom, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro UNEX a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Brníčko 1032 , Uničov (Dolní Sukolom), 783 91, CZ
  • Přidáno : 1.10.2019
  • Náplň práce :

  • kontroly, zkoušky a revize vyhrazených elektrických zařízení
  • zpracování plánů revizí pro jednotlivá zařízení a stroje
  • zpracování revizní zprávy

  • školení a zkoušky ( 6 - 9) osob s elektrotechnickou kvalifikací (vyhl. 50 / 78 Sb.)
  • školení a zkoušky ( 4) osob bez elektrotechnické kvalifikace (vyhl. 50 / 78 Sb.)
  • práce na 1 směnu
  • Co po vás požadujeme :

  • SOU / SŠ obor elektro
  • odborná způsobilost pro práci v elektrotechnice (vyhl.50 / 78 Sb.)
  • odborná způsobilost pro revizní činnost dle zákona č. 174 / 1968 Sb. v platném znění a 9 vyhl. 50 / 78 Sb.
  • znalost zákona 22 / 1997 Sb. ve znění platných předpisů a souvisejících nařízení vlády
  • Co vám můžeme nabídnout :

  • obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
  • výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
  • ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
  • zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • další benefity
  • Požádat