Montér nábytku a kuchyní Möbelix Ostrava
Möbelix
Ostrava-Jih, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Nauč se řemeslo a dobře si vydělávej. Jako montér nábytku a kuchyní k tomu budeš potřebovat šikovné ruce, fyzickou sílu a chuť učit se na každé zakázce něco nového.

Čím rychlejší a kvalitnější bude Tvá práce, tím víc si vyděláš. CO BUDEŠ JAKO DĚLAT JAKO MONTÉR?* Montovat nábytek a kuchyně.

 • Budeš pořád v pohybu.* Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech.* Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším.
 • Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd.* A taky je super jezdit s větším autem, než s osobákem (řidičák určitě máš).
 • JAK TO U NÁS CHODÍ?* Končíme, když je hotovo. Záleží na tom, jak nám to jde od ruky.* Začneš se závozy, potom Tě naučíme montovat nábytek a kuchyně.

  Ty jsou největší kumšt.* Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Když někdo potřebuje volno, musíme za něj zaskočit.

  Ale to samé můžeš čekat i Ty od nás. CO TI ZA TO NABÍDNEME?* Naučíme Tě montážní kumšt od píky* Rychlost + kvalita dobrá výplata.

  Čím víc kusů odvezeš a smontuješ, tím víc si vyděláš. Máme výkonnostní bodový systém.* Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.

 • Každý měsíc Ti peníze cinknou na účtu, i kdyby se dělo cokoli.* Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždycky.
 • Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.* Zapůjčení firemní dodávky zdarma.* Věrnostní volno a jubilejní odměny.* Mzdu 30000 Kč - 45000 Kč
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost