Pracovník skladu
HRM Services s.r.o.
Dýšina, CZ
před 5 hodinami
source : Easy-prace.cz

Hledáte lepší práci? Chcete mít jistotu stálé práce? Chcete si vydělat férové peníze?Pokud ano, jste na správné adrese. Do skladu s potravinovým zbožím hledáme další kolegy.

Co vás u nás čeká? - práce se čtečkou a zbožím - budete zboží přijímat a zakládat na své místo - také budete zboží chystat pro řidiče, kteří každé ráno odjíždí za našimi zákazníky - a nesmíme zapomenout na inventury a další běžné úkoly Požadujeme : Co k práci u nás potřebujete?

 • především chuť do práce - také zodpovědnost, bez které to nejde - vše co potřebujete znát vás naučíme : -) Nabízíme : Jaké výhody má práce pracovníka skladu?
 • především pěknou výplatu, která je zajímavá již v základu - za každou minutu navíc vám zaplatíme, tím roste vaše reálná mzda - přinášíme našem zaměstnancům řadu příplatků - pracuje se u nás na 3 směnný provoz, směny jsou pevně dané - potraviny z našeho skladu si můžete koupit za velice přátelské ceny a tím výrazně ušetříte rodinný rozpočet - máme týden dovolené nad rámec zákona - a další výhody Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost