Úklidoví pracovníci
AB Property, s.r.o.
Nymburk, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha a Středočeský kraj(Benešov, Beroun, Hlavní město Praha, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník)PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.

použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba Ing. Jitka Čechová, tel. : použijte odpovědní formulářUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Požadujeme : spolehlivost, pečlivost, výhodou zkušenosti s úklidem ubytovacích zařízení vyšší kategorie (nejedná se o úklid ubytovacích zařízení), aktivní znalost českého jazyka, výhodou znalost ukrajinštiny nebo ruštiny popř.

angličtiny, fyzická zdatnost, výpis z rejstříku trestů.Náplň práce : úklid objektů sloužících k bydlení Místo výkonu : Praha (dle zakázek i Středočeský kraj)Nabízíme : Možnost zajištění ubytování

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost