CUSTOMS AGENT - JUNIOR
Expeditors
Brno-Černovice, Jihomoravský kraj, cz
před 5 dny

Popis společnosti

Expeditors International je celosvětová logistická firma zabývající se leteckou, námořní a kamionovou přepravou, skladováním, distribucí a celními službami.

Našim zákazníkům i zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní společnosti a odpovídající úroveň služeb.

Aktuálně hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici :

Popis nabídky práce

Máte chuť učit se něco nového v nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti?

Chcete se v budoucnu specializovat na celní problematiku?

Láká Vás prostředí logistické společnosti?

Tak neváhejte a pošlete nám životopis!

Co vás čeká

  • Dlouhodobá příprava a zapracovávání se v rámci celních záležitostí
  • Administrativní podpora celního oddělení
  • Zpracovávání podkladů
  • Kvalifikace

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vysokoškolské vzdělání
  • MS Office dobrou znalost Excelu
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Preciznost a zodpovědný přístup
  • Výhodou je, pokud máte již nějakou zkušenost z nadnárodní společnosti, ale není podmínkou. Rádi s Vámi budeme pracovat na Vaší kariéře od začátku.

    Další informace

    Co vám můžeme nabídnout

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + bonus)
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Po prvním roce týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • a další zaměstnanecké výhody

    Nástup dohodou

    Umístění nabídky práce