Psycholo/psycholožka - poradenský/á pracovník/pracovnice
energeia, o.p.s.
Chrudim, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce PardubicePožadujeme : - vzdělání v oboru fyzioterapie (Bc., Mgr., DiS.)- samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost- zájem o paliativní a rehabilitační péči o chronické dětské pacienty - ochota dalšího sebevzdělávání- dobré komunikační schopnosti- řidičský průkaz sk.

B, osobní automobil Zaměstnanecké výhody : - pestrou, smysluplnou a zajímavou práci ve vstřícném a přátelském kolektivu- podmínky pro osobní a profesní růst - možnost absolvování kurzu např.

Vojtova reflexní terapii, Bobath koncept, BPPP pro dětské pacienty dle Jarmily Čápové, ACT pro dětské pacienty - 5 týdnů dovolené - další sociální a zaměstnanecké výhody (příspěvky na připojištění, možnost odborných supervizí, vzdělávání, podpora týmu, služební mobilní telefon)Místo vhodné pro absolventyPrvní kontakt e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost