PŘÍPRAVÁŘ STAVEB
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 2 dny

Máte zkušenosti jako rozpočtář inženýrského stavitelství? Nebo jste absolventem v oboru inženýrského stavitelství? Jsme českou společností a pro náš tým hledáme kolegu / kolegyni na pozici PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Pracovní náplň

  • Zpracování a vyhodnocování poptávek
  • Vyhotovení všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
  • Tvorba kalkulací a skladby cen stavebních prací
  • Dodržování požadavků systémů řízení dle QMS, EMS a BOZP
  • Komunikace s kolegy napříč společností, s dodavateli a investory
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání ideálně v inženýrském stavitelství nebo prokazatelnou praxi
  • Praxi v daném oboru a orientace v rozpočtech a projektech inženýrských a vodohospodářských staveb
  • Absolventy jsme schopni zaučit
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
  • Zajímavou a nestereotypní práci v přátelském kolektivu
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Možnost nástupu ihned
  • Požádat