Prodavači v prodejnách
KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pro maloobchodní prodejnu koberců v Praze 9 Černý Most, Skorkovská 1511( vedle MAKRO ). přijmeme ihned, nebo po dohodě na HPP 1 prodavače.

vzhledem k celkové fyzické zátěži není tato práce vhodná pro ženy ) Uchazeč by měl mít min. Z nebo SO vzdělání. Dále od uchazeče očekáváme samostatnost a schopnost naučit se prodejním dovednostem, smysl pro odpovědnost a dobrý zdravotní stav.

Nového zaměstnance rádi zaučíme, nabídneme mu odpovídající mzdu vč.jejího postupného navýšení, kdy součástí mzdy je také prémiová složka, stravenkový paušál, pracovní poměr na dobu neurčitou s možností dalšího profesního a mzdového postupu.

Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku mohou zaslat své životopisy na e-mail personalni breno.cz. , a nebo se mohou přeptat na volné místo přímo na provozovně u vedoucího.

Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost