přípravář/přípravářka výroby - technolog/technoložka
INTERIÉRY - CEFI s.r.o.
Libochovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

INTERIÉRY - CEFI s.r.o. je českým výrobcem kvalitního atypického nábytku a dodavatelem kompletních interiérů na míru. Hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Co nabízíme?. Práci v INTERIÉRY - CEFI s.r.o.. Zázemí středně silné společnosti na trhu. Pracovní dobu dle splnění zakázek.

Moderní a příjemné pracovní prostředí. Kvalitní ohodnocení odpovídající kvalitně odvedené práci. Možnost profesního růstuCo požadujeme?

 • Ukončené SOU s maturitou ideálně v nábytkářství ale není úplně podmínkou. Praxe v oboru minimálně 3 - 5let. Znalost navrhování, konstruování a výroby dřevěných a nábytkových konstrukcí.
 • Zkušenosti s výrobou nábytku a manuální zručnost. Znalost dřevoobrábění, kovoobrábění a světel ( LED ) výhodou. Znalost práce na PC, AutoCAD, TurboCAD, SolidWorks, B- Solid.

  Kreativní přístup a vlastní seberealizace. Plnění zadaných úkolů v termínu a v požadovaném rozsahu. Očekáváme vlastní iniciativu při navrhování a realizaci svěřených úkolů a zásadní přínos na svěřené pozici.

  ŘP skupiny B, profesionální vystupování vůči klientům, chuť se učit novým dovednostem.Náplň práce. Návrhy ,technologie dle prvotních podkladů a vývoj designu nových výrobků.

  Návrhy konstrukčních řešení a postupů. Tvorba konstrukčních podkladů a výkresů pro výrobu. Zpracování a vedení technické a výrobní dokumentace.

  Volba a navrhování optimálních materiálů pro výrobky. Tvorba programů pro CNC v TurboCadu / Daexu - Postprocesor. Přímá komunikace s výrobou a klientem / zadavatelem.

  Sledování nových trendů v oboru a jejich aplikaceZpůsob prvního kontaktu : - e-mailem zaslat strukturovaný životopis- telefonicky Po - Pá- osobně Vrchlického 809, 411 17 Libochovice od 7.00 - 16.00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost