SKLADNÍK
Model Obaly a.s.
Nymburk, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Skladník ovládá VZV, pokud nemá platné oprávnění, přeškolíme. Ideálně umí pracovat se čtečkou čárových kódů. Je pečlivý, spolehlivý, zodpovědný a týmový hráč, je ochotný pracovat ve směnném provozu.

 • Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.Výhody : 5 týdnů dovolené, měsíční výkonová prémie až do výše 20% ze základní mzdy, další prémie za dodržování interních směrnic, měsíční příplatek za flexibilitu až 1 500 Kč, kafeterie, Vánoční bonus, příspěvek na závodní stravování, nadstandardní příplatky za práci přesčas, noční směny, práci ve svátek Firemní zaměstnanecké akce - den Model, Vánoční večírek, sportovní akce, zvýhodněné volání pro Vás i rodinné příslušníky od mobilního operátora;
 • Kontaktujte nás e-mailem, osobně (recepce závodu) nebo telefonicky.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost