Elektromechanik - automatizace
HAHN AUTOMATION, s.r.o
Úvaly, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Klostermannova 1000, 250 82 ÚvalyPrvotní kontakt : - e-mail : hr-cz hahnautomation.comUpřesňující údaje : - montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, montáž mechatronických komponent vč.

funkčních zkoušek, pneumatické a elektrické instalace sestav, servis u zákazníka- vzdělání elektro zaměření (mechatronik, automatizace, mechanik elektronik - automatizační technika, apod.

znalost vyhlášky č. 50 / 1978 Sb., pokročilé znalosti a zkušenosti v oblasti strojírenství a automatizace výhodou, znalost anglického či německého jazyka výhodou (možnost zaškolení v centrále v DE, spolupráce na mezinárodních projektech), řidičský průkaz BZaměstnanecké výhody : - nové moderní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, MultiSport karta

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost