IT profesionál pro řízení aplikací - signing bonus 30 000 Kč
Siemens
Frenštát Pod Radhoštěm, CZ
před 12 hodinami
source : Welcome to the Jungle

IT profesionál pro řízení aplikací Chcete se stát součástí příběhu rozvíjení moderního závodu ve společnosti Siemens ve Frenštátě pod Radhoštěm?

Jste komunikativní, houževnatý, ale schopný konsensu? K zajištění výroby a nevýrobních procesů budujeme digitální závod v souladu s celosvětovou vizí ve společnosti Siemens.

rámci toho neustále rozvíjíme naše informační systémy, zajišťujeme konektivitu strojů a IT / OT zařízení nejmodernějšími IT technologiemi v souladu s Cybersecurity bezpečnostními požadavky nebo mimo jiné zajišťujeme implementaci a rozvoj technologických a výrobní SW od fy Siemens nebo od třetích stran.

Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů v IT ve Frenštátě, kde vás bude čekat především : Implementace business SW aplikací v souladu se strategií IT Intenzivní synergická spolupráce s ostatními Siemens jednotkami, zejména v DE Koordinace zavádění SW aplikací s business útvary Zajištění úkolů v roli cybersecurity Asset Managera business aplikací Zajištění podrobné a kvalitní IT dokumentace Uživatelská podpora na úrovni L2 a L3 Prezentace implementovaných řešení managementu nebo partnerům Měl / a byste mít : Zkušenosti s nasazováním business SW Orientace v SW aplikacích pro výrobní prostředí (Siemens platform výhodou) Orientace v oblasti OS Windows / Linux Server Orientace v oblasti síťového prostředí (TCP / IP, L2 / L3 networking) Zkušenosti s cloudovým prostředím výhodou Praxe v IT oboru alespoň 3 roky Komunikativní znalost AJ Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič Očekáváme, že budete : Velmi komunikativní Zodpovědný, houževnatý, samostatný Flexibilní a schopný improvizace Ekonomicky smýšlející a s proaktivním přístupem Otevřený novým nápadům a metodám Co Vám můžeme nabídnout?

otevřené možnosti expertního růstu pružnou pracovní dobu, možnost využití HO program zaměstnaneckých výhod : roční příspěvek 32.

000,- Kč do programu Benefit plus odměny při životním a pracovním jubileu až do 40.000, - Kč bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.

000, - Kč zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens závodní jídelnu v areálu firmy multisport kartu akciový program pro zaměstnance dobrovolnický den, společenské a kulturní akce 5 týdnů dovolenéPozice je podpořena odměnou za doporučení (pro interní zaměstnance) ve výši 30 000 Kč.

Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost