FYZIOTERAPEUT/KA
Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
Karlovy Vary
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : telefonicky 7-14 hod, e-mailem : personalni zzmv.czProvádění komplexních fyzioterapeutických postupů a komplexního kineziologického vyšetření bez odborného dohledu včetně diagnostiky funkčních poruch pohybového systému, diagnostiky bolestivých a spoušťových bodů, algeziologického vyšetření, analýzy běžných denních aktivit u pacientů nebo klientů sociálních služeb, vypracovávání krátkodobých a dlouhodobých fyzioterapeutických plánů.

Provádění elektrodiagnostiky, její interpretace a aplikace složitější funkční terapie. Provádění funkčního vyšetření a ergonomického poradenství.

Nutné osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut. Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice, penzijní připojištění, příspěvek na stravu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost