vývojový pracovník/ce
AEV, spol. s r. o.
Kroměříž, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště Kroměříž- Náplň práce : Návrh a konstrukce elektronických obvodů, Návrh a testování SW, Tvorbu výkresové dokumentace a její následné zpracování a aktualizace, Příprava zkoušek, Konstrukční podporu pro výrobu a montáž- Požadujeme : SŠ / VŠ - obor elektrotechnika, pozice vhodná i pro absolventy, popř.

studenty, vyhláška 50 / 1978Sb. 5., 6. výhodou, u absolventů doškolíme, znalosti základů měření NF i VF technika výhodou, zájem o automobilové odvětví, analytické a koncepční myšlení, samostatnost, pečlivost, schopnost rychle se vzdělávat, AJ (technická alespoň pasivní), NJ výhodou- Nabízíme : HM s předpokládaným růstem po zapracování, počáteční pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou, zácvik na pracovišti, pestrou odbornou a dlouhodobě perspektivní práci, možnost pracovat s moderní měřicí technikou, osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace, širokou škálu benefitů (bonus ke mzdě, Sickdays, nestandardní příspěvek na stravování, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, pružná pracovní doba)- Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail : lehkozivova aev.

cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost