Junior Recruiter - Trainee program
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Studuješ v posledním ročníku VŠ nebo jsi VŠ dokončil / -a v posledním roce? Pak tě může zajímat náš Trainee program. : )Jako Trainee si projdeš všemi odděleními a tvým "domácím" oddělením pro tebe bude NÁBOR.

Do našeho HR týmu hledáme parťáka nebo parťačku, který / á se bude podílet na obsazování pozic na centrále jedné z největších pojišťoven na českém trhu.

Nábor je hlavní složkou práce, ale budeme spolupracovat i při dalších zajímavých projektech.Hledáme někoho, kdo se chce naučit, jak dělat recruitment a chtěl by se realizovat i v HR marketingových projektech.

Dostaneš vlastní mentorku Kláru, která se ti bude věnovat a naučí tě být profíkem v náboru.### Co tě u nás čeká?* Selekce životopisů, umění v nich číst a najít to, co Kooperativa u vhodných kandidátů hledá* Telefonický kontakt s kandidáty, časem i vedení pohovorů juniorních pozic a péče o vlastní projekty* Práce se sociální sítí Linkedin a dalšími náborovými nástroji* Spolupráce na HR marketingových projektech* Drobná administrativa a práce v Teamiu (jobs.

cz)### Co k tomu budeš potřebovat?* Být v posledním ročníku VŠ nebo maximálně 1 rok po jejím dokončení.* Chuť se rozvíjet a poznat recruitment ze všech úhlů* Odvahu převzít časem odpovědnost za samostatné projekty (nehodíme tě do vody, protože bychom se topili s tebou, ale praxe je nejlepší učitel, že?

Základní znalost MS Office* Oblibu v lidech a komunikaci s nimi### Nabídneme ti plnohodnotné Kooperativní benefity : * Hlavní pracovní poměr (nebo částečný úvazek) na 1 rok s potenciálem prodloužení spolupráce po dokončení Trainee programu.

 • Práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených parťáků* Flexibilní pracovní dobu a home office* 25 dnů dovolené + 3 Free days + 1 Charity day + Care day* Systém Cafeterie, kde můžete čerpat benefit body na relax, nákupy, dovolenou a produkty.
 • Stravenky v hodnotě 110 Kč* Zaměstnanecký mobilní tarif* Jízdu na Rekolech zdarma* Firemní knihovnu, hrazené jazykové kurzy a vzdělávání ve vašem oboru* Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění* Slevy u našich obchodních partnerů* Týmové a sportovní akce* Zdravotní péče na pracovišti (fyzioterapie, jóga)* Odměny za doporučení nových kolegů
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost