Programátor
KOMIX s. r. o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Čermáková Petra, e-mail : použijte odpovědní formulářMísto výkonu práce : Praha 5 - SmíchovKontaktní osoba : použijte odpovědní formulářUpřesňující informace : jedná se o programátorské a analytické práce, spolupráce na návrhu architektury řešení, návrh a vývoj aplikací, účast na tvorbě technických částí nabídek, možnost vedení menšího týmu programátorů.

Požadujeme praxi minimálně 3 roky v programování procesů, vývoji a rozvoji nových IS, znalost analýzy, vývoj a design SW řešení, zkušenosti s vývojem prostředí .

NET a JAVA, nástrojem NS Visual studio .NET 2008, 2010, znalost SQL, frameworků, znalost BI nástrojů (Qlik a Cognos), schopnost koncepční práce a rychlá orientace v nové problematice, ochotu učit se.

Jazykové požadavky : angličtina aktivní znalost slovem i písmem, ruština aktivní znalost. Nabízíme práci na zajímavých projektech v kreativním týmu, možnost osobního a profesního rozvoje a odborné vzdělávání.

Výhody : Stravenky a další benefity

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost