Provozně technický ředitel - správa domu
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Praha, CZ
před 6 dny

Náplň práce :

  • Vedení cca 10 podřízených
  • Jednání s dodavateli energie, stavební práce, opravy, úklid, odpad
  • Výběrová řízení na dodavatele, stavební povolení
  • Čerpání rozpočtu
  • Zpracování vyúčtování
  • BOZP a požární ochrana
  • Požadavky :

  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Zodpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Nabídka :

  • Odpovídající platové ohodnocení, osobní automobil, mobilní telefon
  • Pracovní doba : pondělí - pátek
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce : Praha centrum
  • Platové ohodnocení : cca 40.000 - 45.000 Kč