Pracovník zákaznického servisu
MAKRO Cash&Carry ČR s.r.o.
Liberec
před 8 dny

Toužíte po změně? Láká Vás perspektivní zaměstnání v dynamické, mezinárodní společnosti? Baví Vás kontakt se zákazníky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici Recepční pro provozovnu Makro Liberec. Hlavní pracovní náplní je poskytovat zákaznický servis od momentu prvního kontaktu se zákazníkem -

jeho vstupem do objektu velkoobchodního provozu až po případné reklamace.

Náplň práce : Recepční :

Recepční :

  • zdvořile vítá zákazníky a poskytuje jim základní informace
  • vystavuje zákaznické, jednodenní a zaměstnanecké karty
  • řeší reklamace zákazníků
  • provádí vracení DPH
  • vede zákaznickou databázi, registruje nové zákazníky, zajišťuje poštovní a kurýrní služby
  • případě potřeby pracuje na pokladně. Jedná se o práci ve 2 směnném provozu, psychický tlak vyplývající z práce s lidmi, hmotná zodpovědnost za svěřenou finanční hotovost.

    Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zákaznicky orientovaná osobnost (schopnost nabídnout alternativní zboží a realizovat doplňkový prodej)
  • schopnost osvojit si práci s registrační pokladnou
  • zodpovědnost, přesnost, rychlé pracovní tempo
  • iniciativa a kreativita při řešení úkolů
  • časová flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelská znalost PC
  • Nabízíme :

  • zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
  • dotovaná strava ve firemní jídelně
  • 25 dní placené dovolené
  • možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance
  • sleva na pohonné hmoty
  • příplatky za práci o víkendech a v noci
  • balíček zaměstnaneckých výhod - cafeteria
  • zvýhodněné tarify u moblilního operátora
  • firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
  • měsíční odměny
  • Datum nástupu :
  • dohodou
  • dohodou
  • Požádat