Kadeřník
Egoo s.r.o.
Teplice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pomáháme ženám a mužům najít jejich ideální účes, který doplní jejich styl. Poskytujeme výjimečné kadeřnické služby více než deset let.

Za tu dobu jsme získali zkušenosti, prestiž a důvěru klientů i veřejnosti. Přidejte se k nám a pracujte s lidmi, kteří mají svou práci rádi a chtějí ji dělat co nejlépe.

Baví nás učit se nové techniky od sebe navzájem a od Jany Burdové, která přináší nové trendy ze Sassoon Academy v Londýně.

Jestli vás už nebaví česat stále to samé, rádi byste pracovali pro klienty, kteří vám dají důvěru a ocení kvalitní práci a váš talent - pošlete nám svůj životopis.

Staňte se členem našeho kolektivu na pozici Kadeřník Junior / Senior stylist (podle míry vašich zkušeností) Máte rádi práci s vlasy a baví vás udělat ženu nebo muže krásnější a spokojenější?

Toužíte po tom, aby konečně někdo ocenil váš talent a abyste ho vůbec mohli uplatnit? Chcete super výplatu bez starostí, kde vzít nové klienty?

Nechcete zůstat průměrným kadeřníkem,?Všude vám nabízejí práci na živnostenský list a vy máte chuť se soustředit jen na vlasy.

Nabíjí vás kreativní kadeřnická práce a unavuje vás věnovat energii nekonečným povinnostem podnikání?Přidejte se k nám : Co máme my a co můžete sdílet s námi?

milé a věrné klienty, kteří nám umožňují dělat naši práci, jak nejlépe dovedemepříjemné pracovní prostředí a klid na prácikolektiv, který spolupracuje na výsledku naší prácejistotu super mzdy podle vašich zkušenostípráci se zdravými top produkty a materiályCo k tomu potřebujete?

chuť dát ze sebe to nejlepší, co umíte - klientům i kolegůmmít rád svou práci každý denvyučení v oboru kadeřník nebo silný zájem se to naučitchuť umět nové postupy a trendyHlásit se telefonicky v době 9.00 - 18.00 hod. nebo e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost